Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

« Novější 1 2 3 4 5 ... 4325 Starší »
Borec  |  Plzeň   #392992 | odpovědět | 25.6 10:29

Ribisel: (#392991)                  

Ribisel  |  Sudety   #392991 | odpovědět | 25.6 10:19

Mě mile překvapili – čekal jsem aspoň bůra       Góly parádní – tak nějak dokumentujou kopytní úroveň. Kdo viděl aspoň po očku barហ– muselo mu to bejt jasný. Irové i Dánové si to museli hodit, jestli tuto viděli            

miroslav  |  Plzeň   #392990 | odpovědět | 25.6 09:32

Takže už před týdnem jsem to natipoval téměř přesně. (č. 392927 z 19.96.)

Borec  |  Plzeň   #392989 | odpovědět | 25.6 09:01

Tak to sem čet jiný diskuse, většinou to bylo ve stylu, že ty nýmandi mohli bejt vůbec rádi, že se tam podívali      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392988 | odpovědět | 25.6 08:51

No hodně čtu komenty typu, že kvalita kádru měla na víc … což teda fakt ne       ale jo, střet s realitou posadil hodně lidí asi na prdel      

Borec  |  Plzeň   #392987 | odpovědět | 25.6 08:31

Co sem teď pročítal diskuse, tak lidi se tomu moc nediví, studio po zápase sem neviděl, možná se tomu divili „experti“ tam nebo sami hráči?       99% fandů si myslim mělo jasno, jak to dopadne      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392986 | odpovědět | 25.6 08:19

Ten všeobecnej údiv nad celkovým výsledkem je pozoruhodnej … stačí se podívat na jeden zapas třeba anglický nebo španělský ligy, to je úplně jinej sport       a špičkový hráče tam Češi prostě nemaj, tak Krejčí tomu stačí

Borec  |  Plzeň   #392985 | odpovědět | 25.6 07:54

Ale nádherný góly musim říct, obzvl᚝ ten druhej, u toho sem se hodně nasmál, ale ani ten třetí nebyl k zahození                 Kopyta tam byli zmatený jak lesní včely                

Borec  |  Plzeň   #392984 | odpovědět | 25.6 07:50

Nádherný poslední místo ve skupině, tak snad si to kluci užili a teď hezky doveslovat do Evropy            

Borec  |  Plzeň   #392983 | odpovědět | 25.6 07:49

Ještě, že sem na tu sračku nevstával                

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392982 | odpovědět | 24.6 19:04

miroslav: (#392977) nedej se zmást, je to normální pražská protiplzeňská dezinfo kamapaň. Naštěstí jsem tady já, štítovej útočník s úkolem uvádět pražský dezinformace na pravou míru.      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392981 | odpovědět | 24.6 18:49

Artur Dent: (#392978) přesně, má to dotáhnout do konce, mírotvorce      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392980 | odpovědět | 24.6 18:48

miroslav: (#392977) na ukázku, že čurák může bejt i z … Plzně     

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odalto)   #392979 | odpovědět | 24.6 18:43

Artur Dent: (#392978) Jj. Ozbrojená benzinka převlečená za stát nemá benzin. To nevymyslíš.

Artur Dent  |  הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ   #392978 | odpovědět | 24.6 18:38

Chuckie: (#392976) škoda, že ten vychcanej čůrák nepřejde ve své lásce k nové vlasti od slov k činům. Přijmout občanství a věřit, že současně s pasem dostane příležitost ve SVO…

miroslav  |  Plzeň   #392977 | odpovědět | 24.6 17:41

Chuckie: (#392976) … moc nerozumím tomu, proč jsi to sem dal. Vždy je to tři a půl roku staré, nechceš snad říct, že tohle sedí u nás na radnici.

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392976 | odpovědět | 24.6 17:24

Běž domů, plzeňskej Ivane … dělᚠvostudu       https://www.idnes.cz/…en-zpravy_vb

miroslav  |  Plzeň   #392975 | odpovědět | 24.6 17:11

Koukám, že to říkám dobře..... https://www.msn.com/…/ar-AA26pCMG

miroslav  |  Plzeň   #392974 | odpovědět | 24.6 16:54

Vy si tady z našich reprezentantů děláte tak trochu prdel, víte vůbec jaké je to hrát v tak vysoké nadmořské výšce ? To je přece jasné, že tohle je hlavní příčinou našich „výkonů“. Kdyby ty stadiony byli tak max. 500m nad mořem, to by všichni čuměli.                        

Borec  |  Plzeň   #392973 | odpovědět | 24.6 14:09

kafka: (#392971)      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392972 | odpovědět | 24.6 14:05

blázni. Jedinej čas kdy se nechá spát, to tak, nasrat. Jak sme je rozdrtili na aztéckým stadionu 0–5 si přečtu zejtra v novinách.      

kafka  |  pilshovado   #392971 | odpovědět | 24.6 14:02

Borec: (#392966)

Aha. Tak proto se kolega třikrát ptal, zda přijdu dnes na noční. Chce se dívat…      

Borec  |  Plzeň   #392970 | odpovědět | 24.6 13:44

B.: (#392967) Na tutom budu, kvůli tomu si snad i přivstanu      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392969 | odpovědět | 24.6 13:24

B.: (#392965) jak říkal Goran Ivaniševič, „každá prohra se musí na něco svést“       ale tak zase Češi popíraj tvrzení, že na týhle úrovni slabýho soupeře nepotkᚠ     

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392968 | odpovědět | 24.6 13:17

Já věřím.

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odalto)   #392967 | odpovědět | 24.6 13:11

Borec: (#392966) Tyse nafunuse směješ??      

Borec  |  Plzeň   #392966 | odpovědět | 24.6 13:01

Ta pravá komedie začne ve tři ráno                

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odalto)   #392965 | odpovědět | 24.6 11:43

Chuckie: (#392964) No češi by dohrávali o 10ti a kopala by se proti nim penalta. A to by bylo dobře, né jak ta tragikomedie včera.

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392964 | odpovědět | 24.6 10:50

no Češi by vod těch vopálenejch kluků dostali tak na prdel, že by zpátky letěli raději v přestrojení za dovolenkový paštikáře     

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odalto)   #392963 | odpovědět | 24.6 10:36

Frankenstein: (#392962) Tak to si pleteš s JAR.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392962 | odpovědět | 24.6 10:35

Ghana je hrozně těžkej soupeř vy patlalové.

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odalto)   #392961 | odpovědět | 24.6 10:22

Ribisel: (#392960) Herykejn je takovej bombarďák, že se kvůli němu opakuje penalta.            

Ribisel  |  Sudety   #392960 | odpovědět | 24.6 09:47

A pak je tam Herykejn, kterej trefí možná tak maximálně nějaký šišky na sosnách      

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odalto)   #392959 | odpovědět | 24.6 08:08

Vošouch: (#392958) Njn. Ne-vyloučení „brankáře“ a ne-odpískání penalty a máme tady krásný výsledek, kterej poklekávači potřebujou. 0:0.

A já mám v obou očích desítku roxor, který jem si tam dobrovolně aplikoval abych dohnal sudí a VAR.

Vošouch  |  Pan Ing. Vošouch, velkotovárník.   #392958 | odpovědět | 23.6 22:46

Tohleže je kolébka fotbalu? To bych blil!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392957 | odpovědět | 23.6 19:00

Ty si kurva uvědom za kterou stranu kopeš, ty chytrá horákyně z chepi.                  

Ribisel  |  Sudety   #392956 | odpovědět | 23.6 17:22

No nevim, kdo z nich je větší blb…kosí bratři      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392955 | odpovědět | 23.6 10:47

Pražáci si myslej že jim tady všechno patří, a že budou vesnici rozdělovat, poučovat a kopat příkopy, ale tose přepočítali, ani hovno, vesnice je nositel genů zdravýho národa, MY NEUHNEME, TADY PRAÁCI NEPROJDOU!!!                  

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392954 | odpovědět | 23.6 06:52

no sem rád, že ten článek zmiňuješ, soudruhu       krásná ilustrace, jakým póvlem vesnice zamořujou veřejnej prostor a vysílaj jako svoje (věrohodný) „zástupce“ do Prahy. JÁ BYCH VŠECHNY TY VESNICE ZRUŠIL, KAŽDÝHO JEN OTRAVUJOU!                  

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392953 | odpovědět | 22.6 15:41

Potvrzeno s nebývalou otevřeností!!! Pražáci se pokoušejí záludně vytvářet na vesnici rozepře!!!!!             https://www.novinky.cz/…-ct-40584400

PRAÁKU GO HOME!!!!                  


« Novější 1 2 3 4 5 ... 4325 Starší »

 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace