Navštivte také:
no Češi by vod těch vopálenejch kluků dostali tak na prdel, že by zpátky letěli raději v přestrojení za dovolenkový paštikáře
Frankenstein: (#392962) Tak to si pleteš s JAR.
Ghana je hrozně těžkej soupeř vy patlalové.
Ribisel: (#392960) Herykejn je takovej bombarďák, že se kvůli němu opakuje penalta.
A pak je tam Herykejn, kterej trefí možná tak maximálně nějaký šišky na sosnách
Vošouch: (#392958) Njn. Ne-vyloučení „brankáře“ a ne-odpískání penalty a máme tady krásný výsledek, kterej poklekávači potřebujou. 0:0.
A já mám v obou očích desítku roxor, který jem si tam dobrovolně aplikoval abych dohnal sudí a VAR.
Tohleže je kolébka fotbalu? To bych blil!
Ty si kurva uvědom za kterou stranu kopeš, ty chytrá horákyně z chepi.
No nevim, kdo z nich je větší blb…kosí bratři
Pražáci si myslej že jim tady všechno patří, a že budou vesnici rozdělovat, poučovat a kopat příkopy, ale tose přepočítali, ani hovno, vesnice je nositel genů zdravýho národa, MY NEUHNEME, TADY PRAŹÁCI NEPROJDOU!!!
no sem rád, že ten článek zmiňuješ, soudruhu krásná ilustrace, jakým póvlem vesnice zamořujou veřejnej prostor a vysílaj jako svoje (věrohodný) „zástupce“ do Prahy. JÁ BYCH VŠECHNY TY VESNICE ZRUŠIL, KAŽDÝHO JEN OTRAVUJOU!
Potvrzeno s nebývalou otevřeností!!! Pražáci se pokoušejí záludně vytvářet na vesnici rozepře!!!!! https://www.novinky.cz/…-ct-40584400
PRAŹÁKU GO HOME!!!!
Tim jsem jel tuhle z Bečova do Marienbad. špinavý to bylo tak, že nebylo vidět krz vokno. Ale hlavně že to nebyla životunebezpečná osmsetdesítka!
Ribisel: (#392949) Bohužel ne, na té trati už šukafony nejsou. Místo toho jsme jeli špinavou tramvají GW Train. Pak moderní lokálkou ČD, docela dobrý, ale na 810 to nemá, to je jasný.
Že z ní ten nádražáckej krám vytřese duši se dá považovat za zážitek jenom s velkou dávkou fantazie.
Artur Dent: (#392948) A svezls jí šukafonem? Bez toho je to hovno zážitek…
Tak tenhle víkend jsem dal s dcerou (8 let) vandr – v pátek (od podvečera) 7 kiláků, v sobotu 19, dneska 18. Za vedra, dneska za slušnýho chcance a bouřky… Přátelé, kdo z vás to má?
kafka: (#392945) Od desítky přes 11 a 12, Králem Šumavy a Klostermannem konče. Navíc maj letní osmičku
Frankenstein: (#392943) Rozumíš tomu jak koza petrželi, tak pomlč a šoupej nohama
Borec: (#392938)
Klostermann 13 ?
Hlavně, že ty o pivu víš – analfabete!
Borec: (#392941) O pivu ve Strakonicích nic nevědí! Nektar – poser hektar!!!
Harry LS: (#392916) no zjevně najeli na model „seženeme boháče, protože jsme bejvalí slavní hráči“ … tak jo, hoši, gůd lak https://www.idnes.cz/…20_hokej_pbi
Frankenstein: (#392939) Na slavnostech piva!!!
Borec: (#392938) Asi byli na exkurzi v Plzni!
Cotam proboha děláš kořalo??? Zbloudila se tebou osmsetdesítka???? Marš zpátky domů!!!!!
Rozkopali tu půl města
Sem ve Strakonicích!!!
Dneska přesně půlstoletí od Bělehradu
Tohle město je prokletý.
Vozobule nebo Tolar jsou rovnocenní odborníci. A kdyby náhodou někdo třetí, bude určitě minimálně stejně dobrý.
Vozobule už se zase dere ke korytu https://www.idnes.cz/…en-zpravy_vb#…
Pozor, vošouste, pozor! Tohle by se Praze nemuselo líbit pane Mestreyi!
Borec: (#392930) Toteda, tak si ho pusť, toho komunistickýho vrahouna!
Tak to teda přeju pěkný pokoukání, na takovej shit, to už si radši zapni Majora Zemáka!!!
Toje dneska horko, že se si snad pustím Plechovou kavalérii!
miroslav: (#392927) Kde jsou časy kdy se považovalo za tragédii nepostoupit ze skupiny přes Francií a Anglii na MS ve Španělsku pro 24 týmů
VelkyHrom: (#392925) Mexiko má zajištěn postup z prvního místa, takže mančaft Mexických náhradníků nad námi vyhraje jen 2 (3) : 0 (max.1) a pomažeme domů s poměrně solidní ostudou.
Borec: (#392922)
…na Mexiko vstávat nebudu, kdyby mi platili zlatem…
