Navštivte také:

02.12 21:36Vypsána tipovačka na Perníkáře! - 04.01 17:30
02.12 21:36Vypsána tipovačka na Chomáč! - 30.12 15:30
02.12 21:35Vypsána tipovačka na Wyteka! - 28.12 17:30
02.12 21:34Vypsána tipovačka na štrougalovo rudou chátru! - 26.12 16:30
02.12 21:32Vypsána tipovačka na Rudou hvězdu Brno! - 21.12 18:00
02.12 21:30Vypsána tipovačka na jechovisty! - 12.12 17:30
14.10 23:00
Beware! Unfenced road. The Outback starts here! Open to all traffic.
Watch for wandering animals.
                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

1 2 3 4 5 6 7
duki  |  profesionální amatér   #290418 | odpovědět | 5.12 14:00

Borec: (#290413) neříká tam náhodou Špágr, že soupeř změnil styl hry?      

duki  |  profesionální amatér   #290205 | odpovědět | 4.12 13:13

Jo a ještě jsem měl jeden postřeh v nedělnímu přesunutýmu…
Jéééé, supér, budeme v tv, dostaneme od APK penízky a hlavně..... hlavně budou vidět v TV loga partnerů. Ano, budou. Ale také byla vidět hra a na to se asi zapomíná. Divák, který by si měl najít cestu na zimák a nebo je váhavým a chce dostat nějaký impuls, ho mohl dostat právě skrze obrazovku, skrze přenos. Neviděl jsem, že by hráli třeba na 110% a nechali hlavně na mantinelech všechno – aby „nového“ diváka získali (snažil se hrát atraktivně jen Straka).

duki  |  profesionální amatér   #290192 | odpovědět | 4.12 11:39

observer: (#290182) no jako podepsat 13, který byl spíše bránící křídlo a udělat z něj na starý kolena prvního centra, to je … no, raději bez komentáře.

duki  |  profesionální amatér   #290191 | odpovědět | 4.12 11:34

Já už bych žádnýho „kamaráda“ na lávku jako hlavního nedával. Kamarádskej přístup může fungovat od hobíků po kraj, výš už ne. Kamarádů už se mj. v kanclech protočilo… Dědek měl jako první koule přivést hráče z Ameriky, proč má problém dívat se po trenérovi z venku, když je česká nabídka nefunkční?

duki  |  profesionální amatér   #290172 | odpovědět | 4.12 10:07

Furt nevím, co k té neděli napsat a ani co k té letošní bramboračce. Zatím mě sem tam přepadne otázka, zda je firma HC Plzeň 1929 s.r.o. dobře řízena. Firma, která má… (kolik?)… obrat přes sto miliónů by měla mít špičkového managera. Kolik zde bere, či v minulosti bral, nejlépe placený hokejista? Půl milionu měsíčně? No i kdyby méně, tak dát top managerovi tři sta plus bonusy, tak nevěřím, že se žádný opravdu schopný za takový plat nenajde. To není sportovní oddíl z Horní Dolní, který hraje, aby kluci měli žížu a lidi ze vsi jedinou zábavu. To je FIRMA!
Trenér… trenér… uf… v NHL jsou aktuálně dva hlavní, kteří neprošli farmou v AHL, ale přišlu z univerzitního týmu. Ale měli za sebou VÝSLEDKY! A ti, co poskočili z AHL, také nebyli žádný vořezávátka, mj. Mike Sullivan přišel během sezóny, ve které byl Crosby dole a s ním i celý tým. Na konci stejné sezóny zvedli kýbl nad hlavu. Sullivan dokázal pracovat jak s Crosbym, tak s Letangem, Kesselem… Tam trenér neměl žádný problém s hvězdami největšího světového kalibru. V Plzni mám dojem, že je Čihák během zápasu zcela ve vleku „starým mazáků“. Proč experimentuje Dědek s osobami na pozici hlavního trenéra? Že hlavní trenéři nejsou? Jsou. Jen mám pocit, že už se rozkřiklo, že jim do toho moc kecá, a tak do Plzně žádný český nechce (můj dojem z této dlouhodobější situace). Jediný trenérský rukopis, který zdá se býti spíše „rukopisem“ pana Čiháka je to, že část zápasů není poznat, kdo je zrovna na ledě, neb všichni hrají plus mínus identicky.
Mít v týmu nejlepšího hráče EL, který je až na 15. místě bodování není žádná sláva. Navíc jako jediný ve zmíněné patnáctce je mínusový.
Nedaří se. Hmm, tak jo. Nepadá to tam, hmm tak jo. Pruhovaní to kurví, hmm, tak jo. Soupeři prasí, hmm, tak jo. Máme smůlu, hmm, tak jo. Nuda nuda, šeď šeď… Ale co tedy nám, divákům, pěkně prosím, dát alespoň pověstnou tvrdost? Chtěl bych věřit, že vedení vnímalo ten rozdíl v atmosféře, když úřadoval na ledě       , kdo měl jeho roli plnit v této sezóně, to tedy fakt netuším.

duki  |  profesionální amatér   #290154 | odpovědět | 4.12 08:37
Oficiální článek na webu Plzně:
Důvodem je kolize s utkáním fotbalové FORTUNA:LIGY, kdy Viktoria Plzeň na svém hřišti přivítá Olomouc. Oba kluby se tak i v rámci zařazení do televizního vysílaní snažily vyjít fanouškům Plzně vstříc, hokejisté proto mají úvodní buly naplánované až na devatenáctou hodinu.

Netuší někdo, kterým fanouškům chtěli posunem vyjít vstříc? Když jich dorazilo o kolik, o 1500 méně?

duki  |  profesionální amatér   #289936 | odpovědět | 2.12 22:32

Dneska raději asi nic. A zítra mě k tomuhle možná něco napadne. Možná.

duki  |  profesionální amatér   #289322 | odpovědět | 27.11 11:01

add koncovka: Smůla? Nelepí to? Tyčky? Kdo si ještě vzpomene, jak dával góly Kubalík? Vykličkoval 8 soupeřů, vykoupal hostujícího gólmana a odrazem o tři mantinely zavěsil do prázdné branky? Nee. Jakmile měl jen kousek místa či času, mrdal to na bránu.
add vizuální dojem atp.: Jak dlouho je to zpět? Odhadnu, že tři sezóny: „Hele, Dědku, musíš prostě mít v týmu aspoň jednoho hráče, který hraje do těla, musíš mít hráče, na kterého budou chodit lidi, i když se týmu nebude dařit, protože díky němu to bude, nás fandy, stále bavit a zbylé spoluhráče může takový týpek svým příkladem strhnout, když to zrovna bude skřípat. A navíc – udělá hit, bitku, něco na hraně a v novinách i v tv se o něm bude mluvit a to přiláká další diváky. Takovej hráč je v týmu nutnost.“

duki  |  profesionální amatér   #288487 | odpovědět | 19.11 12:30

kafka: (#288482) já tam vidím ne úplně dobrou první nahrávku z našeho pásma, ne úplně dobrý timing od obou – tedy od beků i od útočníků. A občas lehké neumění správně zareagovat na prvního napadajícího soupeře, který se dá přece vyautovat právě tou dobrou včasnou nahrávkou (jdoucí dopředu, ne do strany na druhého beka) a okamžitě zůstává pak za hrou. Ve třetí třetině se naši snažili změnit přechod středního pásma protečováním dlouhých nahrávek do útočného pásma (asi pokyn z lávky), ale když tečuje 77 a puk má v útočném pásmu na Ferencovi (200cm, 101kg) vybojovat naše 88, tak tywoe, k tomu snad nemám co napsat.

duki  |  profesionální amatér   #288479 | odpovědět | 19.11 11:29
kafka: (#288440) můj koment byl primárně o tom, že extraligový coach může s extraligovými hráči pracovat a vštípit jim jeho představu o tom, jak mají po taktické stránce odehrát zápas. Příspěvek jsem adresoval těm návštěvníkům fóra, kteří tu občas napíší něco ve smyslu, že trenér s hotovými (rozuměj extraligovými hráči) nic nezmůže.
Myslím, že jsem zde na Čiháka zvýšil hlas max jednou jinak jsem vůči němu +/- imunní, i protože kdo je hlavním na lávce, za to nese odpovědnost Dědek.
Opravdu jsem jen chtěl upozornit na to, že trenda může… ale to nutně přece neznamená, že i vím, co s tím. Protože co s tím, bych mohl vědět, kdybych viděl do kabiny, do hlav hráčům, znal jejich motivace, očekávání, osobnostní profil atp. Jen namátkou si ale mohu vzpomenout na to, co platilo na betonářskou Olomouc v PO 15/16 – věšení na prkna. A pak třeba – co je rychlejší než nejrychlejší hráč? Rychlá klička? Nééé. Rychlá, přesná a správně načasovaná nahrávka. A dobrou nahrávku dáš tehdy, má-li hráč bez puku dobrý, rychlý pohyb. Hru netvoří primárně hráč s pukem, ale svým pohybem hráči bez puku. Svým pohybem se dostávají do volných prostorů, ve kterých mohou a) dále ještě do výhodnější pozice nahrávat, b) mít kvalitní nebezpečné zakončení. Pohybující se spoluhráči na sebe právě tím pohybem upozorňují a tím si vyžádají nahrávku – prostě pohybujícího se hráče snáze během hry vidíš a tedy mu snáze nahraješ.

Protože bych raději vedl seriózní argumentační debatu, nebudu zabředávat do relativně laciné roviny – proč nestáhl za nepříznivého stavu plzeňský coach sestavu (ale naopak sestava byla rozšířena ještě o sedmého beka). Hru soupeř často přerušoval, do toho komerční pauzy, na čtyři lajny se v takto vláčném ubíhání poslední třetiny blbě drží hráči ve fyzickém tempu i v psychickém nabuzení.

duki  |  profesionální amatér   #288400 | odpovědět | 18.11 22:35

Občas tu zazní, že trenér s hráči, kteří dorostli na extraligu (rozuměj, kteří mají extraligovou herní úroveň), již nic nezmůže, že oni ten hokej hrát umí, tedy že trenéra nepotřebují, neb ví co a jak, když tedy hrajou tu extraligu. Takže… coach je potřeba u každého týmu. Věřím, že dnešní názorná ukázka výsledků práce extraligového trenéra s extraligovými hráči pod hlavičkou Zlína, musel vidět i slepej. Zlínský extraligový trenér svým hráčů každý trénink i každý zápas (i každou přestávku mezi třetinami) říká stále dokola: „Kluci, jste jen průměrní hráči, proto hrajete v provinčním Zlínu, takže se nesnažte hrát hokej, NIC nevymejšlejte! Když to u nás hoří, tak to vyhoďte na zakázaný, jak jen nejrychleji to půjde. Když budete mít malou chvilku, tak to hoďte kopcem, ať z toho zakázaný není a honem střídejte. Beci, když budou mít pod kontrolou puk, tak to budou dávat jen a jen podél svých prken, koho uvidim dát kříž, ten jde příští zápas pod deku. Každej i sebelepší soupeř udělá píčovinu, my si na ní počkáme a z toho dáme naše góly, který mohou být vítezný, když budete plnit to, co jsem říkal na začátku.“
Přesně TOHLE hráči Zlína dělali, přesně tohle hráči Zlína hráli. Tohle byla práce coacha. Svým vedení svých hráčů získal v Plzni bezbolestně plný počet bodů.

duki  |  profesionální amatér   #286890 | odpovědět | 8.11 11:23

Frankenstein: (#286839) já bych vsadil na to, že vykopával Svoboda (ale úplnou jistotu jsem neměl). Za Fíry se to myslím už nesmělo.

duki  |  profesionální amatér   #286836 | odpovědět | 7.11 22:37

tyrion: (#286827) tak třeba Jenáček, jak dostal naloženo za severní brankou, i když v tom byl úúúúplně nevině                   Salfa v sombréru na rolbě. Sralťan Pavel Geffetr v pils dresu. Hořící stadion. Lidi přecházející po lávce u stropu ze západu na východ či opačně. A jak se jmenoval pils brankář, který když nechtěl aby se přerušilo, puk vykopával betonem? Vlající, snad o tři čísla větší dnes, Mojmíra Musila. Krátoška, který během jednoho střídání v oslabení vylepil ze soupeřů tři plakáty na mantíky. Je to toho hodně…

duki  |  profesionální amatér   #286829 | odpovědět | 7.11 22:22

Poslední neděli jsme se ségrou vzpomínali na zápas proti Polokoním, kdy dostal Dědek tělo. A pravidla nepravidla, Matějovský se jel bít za svého kapitána ze střídačky a hubu měl pak celou od krve. Posledních x let aby z někoho stříkala krev, musel by si jí vycucat ze zubu.
Dnes mám pocit, že kdyby soupeř plzeňskému gólmanovi urazil při dorážce ruku, že by mu někdo z našich byl schopný poděkovat s tím, že je to fajn, protože dvojka, která se teď díky tomu dostane do branky, je dle něj lepší.
Emoční startér je vždy na ledě, ne v hledišti. A v dnešní době změn v diváctvu, kotli i společenskému sociálnímu inženýrství to platí dvojnásob.

duki  |  profesionální amatér   #286809 | odpovědět | 7.11 22:01

Když už tu byla řeč o minulosti a labilnosti hostujících brankářů, tak bych si dovolil připomenout Radovana Biegla      

duki  |  profesionální amatér   #286581 | odpovědět | 5.11 23:56

Artur Dent: (#286566) takovej jsi bejval ukecanej a jakej je z tebe teď chošlápek            

duki  |  profesionální amatér   #286537 | odpovědět | 5.11 17:00

Když už tu proběhly nějaký čísla, tak 77 má 8% úspěšnost střelby a –4 (horší je už jen Conor Allen s –5). A pro sichr: trénování a koučování jsou dvě disciplíny.

duki  |  profesionální amatér   #286428 | odpovědět | 4.11 22:34

Neřekli si třeba, že když to stojí za hovno, tak: „přestaneme hrát do těla a vono se to tím zvedne?“ Sorry, ale bez       či obecně bez nějaký rapla, při téhle herní mizérii, je to celkem nuda.

duki  |  profesionální amatér   #285915 | odpovědět | 30.10 21:20

Občas zde v poslední době bylo k přečtení, že: trenér nic nezmůže, trenér není potřeba, trenér ty góly na ledě nedá atp.
Takže zmíním jen dvě dnešní situace: 1) Při přesilovce Brna třeba Holík nemusel udělat téměř žádný pohyb, i zbytek sestavy hrál skoro ve stoje, jezdil jim jen puk. Při naší přesilovce vystupovali hráči Brna až na modrou, hodně natěsno k našim, Gulaš neměl čas ani na kloudnou nahrávku natož na dobrou střelu, musel být neustále v pohybu, neb byl aktivně napadán. 2) při gólu Kašpara od levých prken byl stínujícím hráčem Kracík, který hraje CENTRA, nebyl tam ani pravý bek ani plzeňské pravé křídlo! (při jedné z následujících situací při brejku Kotlety byl prvním vzadu Kody). Sorry, systém hry určuje kouč! Pokud nemá koule určit si styl hry a trvat na jeho dodržování, neb je asi posranej strachy, když v týmu Gulaše a bývalého beka Detroitu ap., tak ať táhle do hajzlu. Učit koučovat se má ve druhé či v první lize, ne v EL.
P.S. víte přes koho hrála Kotleta přesilovku v první pětce a kolik mu je let? Je mu 18!

duki  |  profesionální amatér   #285717 | odpovědět | 29.10 10:45
Chuckie: (#285712) tohle je, dle mého, úplně na hovno. Říkat si, že potřebujeme trenéra a dívat se jen na toho, kdo je zrovna volný. EL má 14 týmů, s jistou mírou nadsázky, ale jen 13 trenérů. Takže když dostane někde padáka, jinde ho vezmou, neb jinej kus není k dispozici. No některé týmy vezmou „podržtašku“ a doufají, že si to hráči uhrají sami.

Kdo „z venku“ je v Plzni? Kdo „z venku“ v Plzni vydržel? Samej kamarád nebo „kamarád“, už je tu k vidění i Zdenda Pata. Hele, to už není náhoda. Rozumnej owner přece kurva ví, že cizí pohled, nezaběhnutost ve vyjetých kolejích, nekamarádíčkovství atp. alespoň v části managementu (a to i trenérském) jeho firmy je vždy ku prospěchu. Dědek jako první přivedl hráče ze zámoří, v tom byl progresivní. Co se ale trenérů týká, je děsná konzerva. Proč asi?

duki  |  profesionální amatér   #281645 | odpovědět | 27.9 10:59

http://www.hokej.cz/…laceny-obsah

duki  |  profesionální amatér   #280671 | odpovědět | 20.9 17:45

Artur Dent: (#280657) ale nemá tam evidované žádné hostování.

duki  |  profesionální amatér   #278230 | odpovědět | 28.8 22:38

Frankenstein: (#278172) add Pata – to já zase vidím do ruda nasranýho Válka      

duki  |  profesionální amatér   #264461 | odpovědět | 5.4 13:04

tyrion: (#264457) jj, jasný. Jsem hlavně měl na mysli ten kontrast – např. Mallet vs Preisinger (Kodýtek ad., dosadit lze kohokoli ze třetí či čtvrtý lajny).

duki  |  profesionální amatér   #264451 | odpovědět | 5.4 11:59

Cartman45: (#264449) s klidným svědomím jsem si vsadil, že udělá Mallet včera bod. A on ho udělal. Hráč ze čtvrté (třetí?) lajny. A naše čtvrtá lajna? Naše čtvrtá lajna je celou sezónu dobrá k tomu, že si sedne (a někdy už ve druhé třetině!!!). V PO, kdy je bezpodmínečně nutné i rozložit síly, je najednou 25% útočníků k hovnu (jo jasně, brání v oslabení, když tam není zrovna Mertl       ).

duki  |  profesionální amatér   #264285 | odpovědět | 4.4 21:34

jj, hokejka mezi nohy (bez pádu brňáka) na hranici brankoviště je faul jak svině, ale ty tři čtyři hrazdy Krtkovi do zad, to je prostě play-off… aha…       tak si zase v létě odhlasujte nějaký nový pravidla, restrikce na SVOJE diváky a pruhovaný marmrdům postavte z části vstupného nějaké paláce a vily a do Karibiku na dovolené je za ty super výkony pošlete, dobré jméno extraligy tím jistě ještě vzroste      

duki  |  profesionální amatér   #264153 | odpovědět | 4.4 20:18

7 beků + 12 útočníků (to je 19 hráčů), hraje se PO a ANI jeden neumí Nečase kurwafix trefit?????!!!!! (vyjma Kindla ve druhým zápase) Baletky      

duki  |  profesionální amatér   #262895 | odpovědět | 28.3 14:20

chjoooo, včera večer se předprodej v chromu nenačetl a dnes jsou moje místa pryč      

duki  |  profesionální amatér   #260812 | odpovědět | 16.3 00:42

Čím se mj. dá přehrát soupeř? Být techničtější (vymotat dva tři soupeře), být pohyblivější (a to i hráči bez puku), být rychlejší (prostě lítat po prdeli alespoň na 120%, je PO), být důraznější, mít lepšího gólmana, mít mazanějšího kouče…
Play off (a nebo to koleno u jednoho a olympijský ne neúspěch) sundalo mezigalaktickou dvojku zpět na zem (snad ne na dlouho). Nevím, zda jsou jen utahaný, či bez zápasového rytmu nebo jim neřekli, že už TO začalo; a nebo zda se potřebuje naplňovat pokladna pátým, případně sedmým zápasem, ale někdy nehnuli prdelí natož nohama. Důraz asi těžko čekat od první lajny, na to tam nejsou, od Kodyho taky ne, s jeho kilama, Jarda už na to nemá věk, Krtek náturu atp. a Ryan jde dolů a tak na to nemá ice-time. Svoboda si to dnes snad vybral, úplně vodvařenej jsem z něj dnes tedy nebyl.
Snad to bude lepší.

duki  |  profesionální amatér   #260568 | odpovědět | 14.3 23:41

Artur Dent: (#260557) ono je důležitý mj. zda tím svým přístupe i stylem pracuje jen s jedním hráčem (má na něj čas, sleduje ho, je s ním v kontaktu atp. s Jágrem mu to myslím fungovalo) a nebo zda má pod sebou, coby trenér, 25 hráčů z nichž je každý jiný a nejde v rámci celku přistupovat ke každému individuálně.

duki  |  profesionální amatér   #259965 | odpovědět | 9.3 20:54

Ďaloga posílil Spartu. Michálek posílil Spartu. Řepík posílil Spartu. Jarůšek posílil Spartu.Kulda posílil Spartu.
                                                           

duki  |  profesionální amatér   #259961 | odpovědět | 9.3 20:47

Jiřina: (#259955) když je neschopnej udělat pořádek u sebe, tak holt cpe svoje moudra i praktiky jinde      

duki  |  profesionální amatér   #259960 | odpovědět | 9.3 20:46

Borec: (#259957) taky

duki  |  profesionální amatér   #259953 | odpovědět | 9.3 20:40

Chuckie: (#259952) jj, sorry, jsem zapomněl, ten byl hodně cítit

     

duki  |  profesionální amatér   #259951 | odpovědět | 9.3 20:39

Chuckie: (#259949) Geffert, Šrek, Jelínek, Simon, Nedvěd…      

duki  |  profesionální amatér   #259946 | odpovědět | 9.3 20:33

hmm, opět „pražský kurvy“… ale pokuty už jsou doufám na cestě do vytracena      

duki  |  profesionální amatér   #259944 | odpovědět | 9.3 20:31

Chuckie: (#259943) jj, a taky si umět vybrat brankáře… a udělat chemii týmu a ne jen vybírat drahá jména      

duki  |  profesionální amatér   #259760 | odpovědět | 8.3 18:48

Jen tak mezi řečí: „co je to (dlouhodobá) koncepce?“
To je, že šéfící něco, co má být zlepšení a vyvést český hokej z krize, vymyslí i zavedou. A po nějakém čase ouplně ti samí šéfící, svoje zavedené nefunkční „zlepšení“ zruší a jdou dělat ouplně jiné???
Ve firmě krizový manager během pár měsíců splní úkol, předá firmu řádnému vedení a odchází jinam. Nesplní-li úkol, pakuje se bez bonusů a je vodvařenej. V českém hokeji stejný člověk / stejní lidé, něco vymyslí, pak to zruší a pak zase zavedou něco jiného a jsou stále ve funkcích? Tak to jo…

duki  |  profesionální amatér   #259757 | odpovědět | 8.3 18:24

Jiricek: (#259704) a to ještě v momentě, kdy to Ďalogovi písknul, měl Líbačov bezpečně puk na hokejce a mazal do útoku! Inu, co že to říkal Robertek na olympiádě? Že máme nej sudí v Evropě??? Aha…      

duki  |  profesionální amatér   #259250 | odpovědět | 4.3 15:25

Dobré jméno Extraligy? A pošlou předat celosezónní pohár sekretářku? Aha      


1 2 3 4 5 6 7

 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace