Navštivte také:

03.05 12:02Husitům nenaléváme!

25.04 23:43Díky Krtku! A hodně štěstí!
                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

« Novější 1 2 3 4 5 ... 11 Starší »
tyrion  |  Plzeň   #312430 | odpovědět | 1.5 09:55

Chuckie: (#312429) Přesně tak, vidím to podobně.

tyrion  |  Plzeň   #312427 | odpovědět | 1.5 09:47

Jinak ještě Stach do Sparty – typově to vůbec není hráč, kterýho potřebujou. Potřebujou lídra, osobnost, ať už hokejovou nebo v kabině, a to on není.

Já tu averzi, co tady na něj byla, úplně nesdílel, letos to byla bída, ale ten kluk byl hodně šikovnej na ruce i hlavu a tou svojí kličkou se dokázal dostat i jeden přes jednoho a nebezpečně střílet. Letos to prostě nešlo a pohřbil toho strašně moc, ale na druhou stranu nám sestřelil Vítkovice, na to se nezapomíná. Měl tu 3 sezóny, z toho dvě ho brzdilo zranění. Když byl zdravý a měl formu, bylo to OK. Chybět mi ale momentálně nebude. Jenže ve Spartě si nabije hubu jak on, tak Sparta. To bude zas slátanina průměrných hráčů náhodně vysbíraných po celé Evropě. Měl jít na Kladno, když je teď v extralize, tam by měl prostor, byl by doma, stavělo by se na něm.

tyrion  |  Plzeň   #312424 | odpovědět | 1.5 09:30

Tak z toho, jak se tým oslabil, špatný pocit nemám. Nejvíc jsem si přál, aby udrželi oba zámořské beky, za podobně kvalitní obránce by se náhrada hledala jen těžko. Jedna půlka dvojice je pryč, tak snad vyjde alespoň Jones. Jinak odchody mě nijak extra nebolí. Kovář byl jasný, Kratěna taky, Milčakov dobrý, ale z hlediska dvojky jsme si polepšili a je tam i větší perspektiva do budoucna. Kindl toho víc promarodil než odehrál. Preisingr měl mraky času se ukázat a jakkoliv ho mám rád, tak přínos pro tým je max. 4. lajna, kde to stejně odehraje někdo z mladých. Na cizince prostě málo. Stach měl špatnou sezónu. Opravdu nic proti nim, díky všem za to, co tady za poslední dvě suprový sezóny odehráli, ale podobné hráče si dovedu představit, že nahradíme (kromě Kováře, ale pokud by byl Mertl, je to opět obrovské pozitivní překvapení a adekvátní náhrada). Mrzí tak jen Kvasnička, který je pořád hodně mladý a má potenciál. Pokud někdo psal, že se neposouval, je třeba vidět, že extraligu začal hrát o nějaký 2–3 roky dřív, než je obvyklý. Tam ten potenciál růst pořád ještě je.

Posily – Pavelka super, brankář na rozhraní opravdu silně nadprůměrné dvojky nebo (zatím „jen“) kvalitní jedničky. A uvidíme, co s ním Pejchar dokáže..

Budík – trochu neznámá v té pardubické bídě, ale vypadají, že ho mají dobře odsledovanýho. Vlasák mě docela navnadil, budu se těšit, i když možná ještě ne v té nové sezóně.

Jank – já trochu tajně doufal už loni, když končil v Třinci, urostlý důrazný, tenhle typ tady prostě chybí.

Rob – už jednou ten přechod 1.liga – extraliga nezvládl, snad mu to vyjde, je o nějaký 2–3 roky starší a zkušenější. Nečekám 30 gólů, ale tak nějak věřím, že posilou bude.

Vlach – otazník. Šikovný hráč, ale dlouhodobě nezvládá začátky sezón. Vždycky ho strašně nakopne změna prostředí, kdy je okamžitě za lídra, ale dobré pasáže sezón nedokáže potvrdit. Těch výměn už bylo v jeho případě dost a o něčem to svědčí. Takový nedobrovolný světoběžník, v době, kdy se nedaří, je první na odstřel. Mě může jen pozitivně překvapit, upřímně, moc od něj dlouhodobě nečekám.

tyrion  |  Plzeň   #312229 | odpovědět | 29.4 11:15

Ještě ke včerejšímu finále. Nevím, jestli mi neutekl kus ceremoniálu, ale dost mě překvapilo, když si Adamský s Krajičkem jako kapitáni jeli pro pohár, tak že pak Adamský pohár popad a rovnou si s ním udělal čestné kolečko. Docela jsem koukal s otevřenou hubou, poprvý jsem viděl, že by s pohárem nejel za celým týmem. Možná to tak měli domluvený, další následovali, ale podivnější – takhle individualistické – převzetí poháru jsem ještě neviděl…

tyrion  |  Plzeň   #312130 | odpovědět | 28.4 20:44

Tak titul Třince je malý svátek, protože si fakt nedovedu představit, že by ho měl v prackách Liberec. Pohled na jejich hráče na konci byl taková malá výhra. Dokonce i jeho fandové si něco zaházeli na led, taky symbolické…

Že jsme byli blízko, to je svatá pravda, ale nedali jsme to, no. Svaz do prohry v sérii nemíchejme, to hlavní se dělo na ledě a nemám pocit, že by to, co se dělo mezi fandy a klubem, nějak kluky zasáhlo, snad kromě zápasu číslo 4. Že byl Třinec hratelnej a měli jsme jít dál, to je pravda, ale to bychom museli dotáhnout alespoň některý ze zápasů, když jsme 6× vedli a dali první gól. Jeho postup přes nás byl možná smutnej, ale byl ve finále zaslouženej. Nedali jsme je a nehledejme nějaký alibi a výmluvy. Prostě nás dal on a hotovo. Třinec není žádný tradiční klub, atmosféra je taky moderní a klub jako takový rád taky nemám, ale alespoň to už není stejnej Třinec jako před 5–6 lety, samej žoldák a na rok dva koupený hvězdy. Má tam vlastní hráče, nějakou páteř klubu a kromě 6, 65 a 27 mi ti jeho hráči nijak extra nevadí. Aťsi to užijou…

tyrion  |  Plzeň   #312001 | odpovědět | 26.4 21:34

Frankenstein: (#311999) Přesně tak, já to finále taky docela prožívám a při Werekově gólu jsem si i hezky zahulákal.      Tady je prostě o boj dobra se zlem. Kdo tvrdí, že ho finále nezajímá, tak před zlem zavírá oči

tyrion  |  Plzeň   #311768 | odpovědět | 23.4 12:47

Artur Dent: (#311758)

  1. protože to jsou klíčoví hráči a ve většině klubů to takhle jede. Jestli ti jejich ice-timy přijdou brutální, tak se stačí podívat na beky Liberce. To je podle mě extrém, ale ti hráči jsou trénovaní.
  2. Když si u Stacha odmyslíš určité averze (mně taky úplně neseděl celou sezónu), tak třeba proti Olmouci byl jeden z mála, kdo dokázal předvést světlé momenty směrem dopředu. Nebyl to úplně adept na posazení, byť míra prostoru je diskutabilní. Kantner ale měl hrát, nejspíš na úkor Preisengera.
  3. Preiseingera mám rád, je to bojovník, ale postupně je vidět, že nemá na víc, než na 4. lajnu a oslabení a to je u cizince a hráče jeho věku prostě málo.
  4. Tak hráč jeho kalibru a zkušeností může být často rozdílový. Bohužel, nerozehtranost byla znát, tady souhlasím, že mohl mít jinou úlohu a prostor.
  5. 23–88–17 podle mě měli prostor odpovídající jejich. Herně ok, ale bohužel u nich šla dolů produktivita.

Co tam máš dál      

tyrion  |  Plzeň   #311087 | odpovědět | 15.4 21:56

observer: (#311086) Může být. Nevím, jestli se někde objevilo, co mu bylo na konci ZČ, v play off se o tom nemluví.

tyrion  |  Plzeň   #311085 | odpovědět | 15.4 21:52

Chuckie: (#311081) Každopádně v play off nebyli tím, co jim všichni experti prorokovali, totiž tandemem, který převyšuje všechny v lize o parník. Nic jim nevyčítám, prostě to tak bylo, ten neuvěřitelný nadstandard ze ZČ nepotvrdili. Bez nich bysme se do play off třeba vůbec nedostali nebo šli na Liberec či Třinec z předkola a kdoví, jestli bysme byli v semi. Všichni víme, jak jsme na tom byli v tabulce, než přišel Kovář. Asi všichni i oni sami čekali, že s Olomoucí budou mnohem víc vidět a s Třincem mohli být tou lajnou, která přehraje soupeře, ale nestalo se.

tyrion  |  Plzeň   #311077 | odpovědět | 15.4 21:37

Jiřina: (#311061) Tak já patřím k těm neinformovaným optimistům. Respektive informovaný jsem, ale naživo jsem to nezažil, takže si pořád můžu namlouvat, že do září je dlouhá doba a leccos se ještě může nastavit tak, že to bude skousnutelný. Mám to podobně jako asi většina, ty nehokejový věci odsunuli hokej a semifinále (!) na druhou kolej, ale i tak dnešní vyřazení mrzí. V sérii jsme horší nebyli, ale pokud v šesti zápasech vedeš a jen tři dotáhneš, je to pak těžký.

Další sezóny se bojím. Do kotle chodím 23 sezon na stejné místo a sobota kolem dost napověděla – těch stálých, co tam řadu let chodilo zápas co zápas, televize netelevize, úterek nebo středa, chybělo neuvěřitelně… – starší páky u klandru ve středu, celá ta parta za Sallym. Na play off to tak poznat nebylo, ale na Olomouc v základní části… Když si odečtu ty, co přijdou pětkrát za sezónu, tak tam budu na třech schodech sám       I kdyby se fandilo ve starých kolejích, nebyla diskotéka a vše se to vyříkalo, mám obavu, že pro kotel a atmosféru celkově to bude rána a že už mě to prostě nebude bavit. I proto to mám bez nějakých radikálních rozhodnutí o tom, co příští rok. Já byl vždycky optimista a nechtěl bych být jedním z těch, který to ve finále potopí.

tyrion  |  Plzeň   #310727 | odpovědět | 14.4 22:37

Solivac: (#310725) Tak většina se nás tady shodne, že házet předměty na led je blbost. Tohle se zas až tak neliší. A těžko můžeš od někoho, po kom hážeš věci jen proto, že se „vyskytnul“, čekat, že pak o tobě bude psát oslavné ódy. To je vše, co jsem tím chtěl říct. O klobáse nepadlo ani slovo, občerstvení ať si zajistí každej sám, mně jí taky nikdo nedává.      

tyrion  |  Plzeň   #310724 | odpovědět | 14.4 22:15

watt: (#310718) Až tak dávno tomu není, před pár lety to párkrát bylo, ale ne příliš často a taky ne nijak nahlas, nedávalo to moc lidí. Porot možná dojem, že to už není, ale pokud má sedačku hned vedle kotle, něco se tam donést (na rozdíl od ledové plochy) mohlo. Pokud tedy dával bedlivý pozor, a to dával.

Jinak ten mediální obraz dává spousta věcí – nulová aktivita klubu, to je fakt, snaha novinářů na tom něco vytřískat, a částečně si za to můžeme sami. Já v posledních několika dnech rozeslal několik mailů na všechny novinářské strany včetně toho demagoga Kuchaře se snahou poukázat na to, že jinde se děje naprosto to samé – nikdo se zpátky neozval. Jediný, kdo odepsal, byl Záruba. Odepsal mi hned ve čtvrtek během vysílání, že se ozve po přenosu a v 20:15 jsem měl odpověď. Mimo jiné srovnává stadiony i z hlediska toho, jak se chovají fandové k novinářům a že nikde se mu nestalo, že by na něj fandové opakovaně házeli mince, zapalovače a jiné předměty během natáčení standupů mezi třetinami. Za mě taky za tou pomyslnou hranou… Aby to nebylo pochopeno špatně – ta šílená mediální masáž posledních dnů mě rozčílila naprosto stejně jako „diskotéka“, ale v některých případech tomu opravdu jdeme tak trochu naproti.

tyrion  |  Plzeň   #310542 | odpovědět | 13.4 21:50

Frankenstein: (#310540) Hele, nevím, já ho viděl přes celej zimák, takže xicht jsem nepoznal, ale podle oblečení to moh bejt on. Vedli ho na stanici, měl na sobě šálu a někdo z diváků vedle mě říkal, že to byl on. Na 100% to nevím, tak nechci šířit fámy. Na stadionu jsem viděl, že ho pořadatel vyved k tomu průlezu na chodbu a pak se vrátil na místo, ale za chvíli ten samý pořadatel odváděl nahoru policistu. Fakt by mě zajímalo, co je tohle za magora, že něco hodí v takovéhle situaci      

tyrion  |  Plzeň   #310539 | odpovědět | 13.4 21:43

Tak i v kotli chybělo plno lidí, který tam byli celou sezónu, smutný       Taky si říkám – teď to ještě jde, je play off, lidi přijdou, byť jich není tolik, kolik by mohlo být, ale v září… Nevím, nevím

Jinak hokej paráda, ubojovaný, žijeme a v pondělí to je 50 na 50. Je super, že jsme jeden z těch vyrovnaných zápasů dokázali konečně vyhrát. Teď ještě jeden!!!

Toho idiota, co hodil něco (nebylo poznat co) ze západu jsem pak viděl, jak si po zápase vedou policajti na stanici. A nevypadal nijak přešle – idiot!!!

tyrion  |  Plzeň   #309459 | odpovědět | 10.4 20:35

Nechci brát vítr z plachet, ale pamatuju, jak se nadšeně domlouvalo celkem dost všelijakých akcí, vypadalo to nadějně a nakonec efekt nebyl nijak extra velkej. Na papíře ty vesty vypadají dobře, ale pořád je to play off, bude dost lidí, který jdou jen na tyhle sváteční zápasy a je jim to šumák, plno lidí se o tom nedozví a nebude vědět, která bije, někomu se třeba nebude líbit forma protestu – nechat se nějak uniformovat a jak jsem pochopil, dost lidem, kterým vadí současný směr, vůbec nepřijde. Opravdu nechci působit jako přehnaný kritik, vestu si vezmu s sebou, ale aby to nakonec nevyznělo spíš směšně než působivě. Aby těch ovestovaných nebylo opravdu jen pár desítek a akorát jsme se neocejchovali jako těch pár sebestředných nepřizpůsobivých, který vlastně nemají podporu ostatních fandů, a protistranu ještě víc nepodpořili.

tyrion  |  Plzeň   #308598 | odpovědět | 9.4 14:45

Sally: (#308595) Držím palce, ať to zformulujete tak, aby to mělo nějaký dopad a aby si dotyčný snad i uvědomil, co včera provedl. Opravdu by stálo omlátit o hlavu to, že celý čtvrtfinále se právě díky kotli žádné zbytečné vulgarity neděly!!!!!! Vše bylo utlumeno a přefanděno. Neexistuje jiná série, kde by se tohle dalo říct. A teď udělají tohle. Docela mě teď mrzí, že nejsem v kontaktu s lidma, rád bych nějak přispěl, ale holt už jsem takový solitér. Ale vy už si poradíte… Mimochodem – stojím cca dvě metry od tebe      

tyrion  |  Plzeň   #308596 | odpovědět | 9.4 14:42

kafka: (#308593) Já myslel, že jsi dával odkaz na toho pisálka ze sportu, co napsal tohle (neklikat, už tu bylo asi třikrát, nezvyšovat sledovanost)

https://isport.blesk.cz/…-hracum.html

Na toho jsem chtěl reagovat, ale na isport.blesk kontakt najít nemůžu.

tyrion  |  Plzeň   #308586 | odpovědět | 9.4 13:40

kafka: (#308569) Díky, jdu se rozepsat.

tyrion  |  Plzeň   #308568 | odpovědět | 9.4 12:42

kafka: (#308555) kurva! Kurva! Kurva! Na to se nedá nic jinýho říct.

tyrion  |  Plzeň   #308567 | odpovědět | 9.4 12:42

kafka: (#308555) kurva! Kurva! Kurva! Na to se nedá nic jinýho říct.

tyrion  |  Plzeň   #308565 | odpovědět | 9.4 12:42

kafka: (#308563) Hele, a tam je někde kontakt? Já to na stránkách hledal, ale nedohledal, ale rozhodně tomu člověku chci něco napsat.

tyrion  |  Plzeň   #308509 | odpovědět | 9.4 10:56

observer: (#308483) Diváci můžou samozřejmě. Udělej, tvoje věc. Chápu, když nepůjdeš po tom, co podraz udělalo vedení (nebo část vedení, jeden člověk, nevím, nejsem u zdroje). Chápu. Pokud nepůjdeš proto, že svůj názor vyjádřil hráč, kterej se do Plzně vrátil, když mohl být někde po Evropě za nesrovnatelně lepší prachy, nechápu. Navíc i kdyby znali pozadí, můžou poprávu, že ten bojkot se jich přímo dotknul a že oni za obsluhu zařízení nemůžou. Jasně, ty řekneš, že jsou profíci, který maj makat, ať se fandí nebo ne, ale to už se točíme dokola. Pro mě klub není firma a já nejsem zákazník, pro mě je to srdeční záležitost.

Jsou věci, který skousnu v pohodě, který skousnu hůř a který neskousnu vůbec. Vyjádření hráčů skousnu naprosto hravě, mě nevadí. na svůj názor mají stejný nárok, jako ho máš ty nebo já.

tyrion  |  Plzeň   #308479 | odpovědět | 9.4 10:02

observer: (#308478) V tomhle případě částečně. Jako chápu důvody a stojím za kotlem, ale vůči hráčům to bylo tvrdý. Sorry, ale já vztah ke klubu nemám nastavený jako zákazník – prodejce služeb.

tyrion  |  Plzeň   #308477 | odpovědět | 9.4 09:55

Rozhodčí bych neřešil, zas tolik chyb tam nebylo. Čtvrtý gól naprosto v pořádku, prostě to z něj vypadlo, z mýho úhlu byl puk vidět v podstatě hned, jak Frodo lehnul, vypadlo to s něj, klasická dorážka. Musil je kretén, tam měli rozhodčí trestat jen jeho, a pokud i Poura, tak i toho Třinečáka, co pro změnu odtáhnul jeho. Ale to jsou detaily. V globálu to nebylo tak strašný, abysme tu brečeli, že rozhodčí nás nějak zásadně poškodil.

Já osobně mám trochu problém s tím neustálým píčováním na rozhodčí, ať na zimáku, tak tady (tím neobhajuju „diskotéku“). S čím problém nemám a co je naprosto v pořádku, dát soupeři pocítit, že takhle ne a pořádně vyhecovat atmosféru, pokud je jeho HRA za hranou, a to pořádně. To znamená Musil v druhé i třetí třetině na Kováře, nedělní neustálý osekávání před brankama. Tohle někomu jako vadí, že to soupeř dostane sežrat? Že nám řežou hráče, provokujou, ohrožují jejich zdraví a my máme tleskat? NASRAT!

A ještě jednou, jako včera – vyserte se na nadávání na hráče za to, co řekli. Oni na to mají právo a můžou se cítit úplně stejně podražený jako jsme se cítili my. V tomhle zase nebuďte ješitný primadony!

tyrion  |  Plzeň   #308326 | odpovědět | 9.4 00:11

Dawe4: (#308321) Ale tak já tomu rozumím. Z jejich úhlu pohledu je to nepochopitelný. Jsou v zápase, je v tom adrenalin, kdoví, jestli nějakou hudbu z repráku vnímají, to je to poslední na, co mají čas. Prostě najednou zničehonic přestala jakákoliv podpora ve chvíli, kdy byli v zápase. Druhou třetinu dohráli v nepohodě, ale neposrali to úplně, třetí třetinu makají, dotahujou a v hledišti se pořád nic neděje. A po zápase se jich počítám hned ptají novináři, jsou pořád v emocích… Hokejky nechte bejt. Tohle není jejich byznys a na naštvání mají koneckonců právo – ať už ty vyjádření jsou z jejich hlav nebo jim někdo konspiračně poradil, to už je úplně jedno. Těm já po dnešku nevytknu ani půl slova a svý emoce neházejte na ně. Můžeme se bavit o to, že se herně sesypali hned po gólu na 0:1, že tam bylo plno chyb a nedorazů při krytí hráčů v klíčové fázi zápasu, že včera udělali zbytečný fauly, ale za tohle je nechte bejt.

tyrion  |  Plzeň   #308316 | odpovědět | 8.4 23:58

Fajn, v zákulisních vztazích se nevyznám, neznám souvislosti – mohl by tedy někdo stručně říci, kdo je to ten pan Matějka? Jak dlouho je v klubu? Jakou má funkci? Jak vysoko stojí v hierarchii? Díky.

Protože kotel neudělal absolutně nic, co by jakkoliv vybočilo, vše bylo odpovídající dění na ledě a ještě v menší míře, než se momentálně děje na všech ostatních stadionech, kde se play off hraje či hrálo. „Vedení kotle“ dělá maximum pro to, aby udrželo celý kotel na uzdě (a jako hoooodně „slušnej“ fanda mám pocit, že i ve chvílích, kdy by se na soupeře mělo přitlačit). A výsledkem je tahle nechutnost na kostce od nějakýho nýmanda. Repráky na stadion nepatří, to je snad vidět na všech těch sterilních arénách, kde se o atmosféře nedá ani mluvit.

tyrion  |  Plzeň   #308146 | odpovědět | 8.4 21:44

tigi80: (#308143) Přesně. Tak alespoň vůči nim by se dali odpustit ty uraženecký řeči, že si nás neváží. Neví, o co nejspíš jde, ti mají úplně jiný starosti.

tyrion  |  Plzeň   #308141 | odpovědět | 8.4 21:39

dukeforever: (#308126) za a) nikam jsem neodešel, jen jsem seděl. za b) nikdo by staďák za tohle nezavřel a ani by nepadla žádná pokuta. Je to běžná věc, která se děje všude (koukáš i na přenosy tohohle play off odjinud?), a u nás letos stažená na absolutní minimum právě kvůli aktivitě kluků, co vedou kotel. za c) reprodukovaná hudba na stadiony nepatří. Nikdy! Nikde! Se podívej na přenos, kde to maj, přeřve to každej chorál, každý fandění, je otázka časů, kdy se po zavedení této „novinky“ z dotyčných zimáků úplně vytratila atmosféra. Chápu a podporuju, když se tomu někdo snaží zabránit. za d) ten JEDEN (!!!) pokřik po Musilovo zákroku plně odpovídal dění na ledě (já ho navíc neřval).

Tady není o čem. Mrzí mě, že se to stalo a souhlasím s tím, co kotel udělal. Ty ne, tvůj názor. Bohužel to je tak, že se to tady i na staďáků rozhádá v okamžiku, kdy jde o celou sezónu. Ať si to ale uvědomí i ten, kdo tam tohle řídí.

Pevně doufám, že si to kotel s vedením vyříká a v sobotu to tady bude jako dřív – to znamená všichni na svých místech, podporu kluků ze všech stran a ukončení doslova šikany ze strany nějakého týpka, jehož totožnost tady všichni tají. Pak ať všichni ukážou, že umí táhnout za jeden provaz. Konec!

tyrion  |  Plzeň   #308120 | odpovědět | 8.4 21:28

dukeforever: (#308103) Tak do toho kotle jdi a pojď ho šéfovat, ty chytráku. Jestli jsi takovej ten týpek, co si léčí mindráky tím, že „hlásí na Hrubce“, to klobouk dolů. Na tu tvojí atmosféru jsem zvědavej.

Jako já v tom kotli zůstal sedět a ve třetí jsem byl jeden z mála, co tam fandili, protože prostě kluci dole, takže na mě tady nevyskakuj, ale proti těm, co odešli neřeknu ani půl slova. Tohle prostě na stadion nepatří (myslím tu trapárnu s hudbou). Můj názor je, že na třetí třetinu se měl kotel vrátit a hnát to dál, ale každýho rozhodnutí.

Že se do kotle opře Kovář s Pulpánem, to beru a rozhodně se nebudu urážet. Z jejich úhlu pohledu to je nepochopitelné a nedělá se to, protože oni dole ve třetí třetině fakt potili krev, dali do toho všechno a co se děje někde mezi kanceláří a tribunama je jim v téhle části sezóny pochopitelně u prdele.

tyrion  |  Plzeň   #308082 | odpovědět | 8.4 21:10

Omlouvám se, ale nemám žádné info ze zákulisí, z jednání a tak. Ten dotyčný tajemný „píčus“ je kdo? Nechci konkrétní jméno, ale co to je za funkci, jak dlouho je v klubu, jaký má mandát udělat takovouhle idiocii?

Neprudím, neprovokuju, já opravdu nevím a zajímalo by mě to.

tyrion  |  Plzeň   #308070 | odpovědět | 8.4 21:01

Nikdy jsem vulgárně nefandil. Kdyby si někdo vytáh moje příspěvky ještě ze starýho fóra, tak jsem byl jeden z mála, který tam už tehdy kritizovali zbytečný vulgarity (nadávání na rozhodčí po každém, i jasném faulu, kdy ze sebe jen děláme debily neznající pravidla, prozpěvování si o buzerantů partě jen proto, že začal zápas, neúcta k někomu jen proto, že má jinej dres…). Když rozhodčí kurví zápas, tak ze mě ten čůrák vyletí, protože v momentu písknutí jsem nasranej, ale NIKDY JSEM SE NEPŘIPOJIL K TOMU, ŽE SE NA ROZHODČÍHO VULGÁRNĚ SKANDUJE, protože beru, že to je těžký, udělá chybu, jsem přesvědčenej, že v 99% chyb neudělá schválně a do pár vteřin to je pryč.

ALE!!!!!! pokud je dění na ledě takové, že je zápas vyhecovanej a dějou se tam takové věci, jako udělal třeba Musil na Kováře, je naprosto POCHOPITELNÉ, SPRÁVNÉ a naprosto v pořádku na to reagovat hrubě a ostře. My jsme tady doma a nebudeme se dívat, jak nám někdo rasí hráče, hraje zákeřně a podobně. Ať se dotyčnej mamlas, co tohle pustil, podívá na Gulaše po té strkanici, co asi říká Musilovi, co asi říkali hráči i trenér po tom, co nám pískli přejetí hráče kruhů v přesilovce. Dostanou taky napomenutí??? Budeme je umravňovat, protože tohle na led nepatří? HOVNO!!!!!

NAVÍC KLUCI Z KOTLE SE NESKUTEČNĚ DRŽÍ A KOČÍRUJÍ KOTEL V TĚCH ZBYTEČNÝCH PŘÍPADECH, A NE JEDEN ZÁPAS, ALE KONEC ZČ, CELOU SÉRII Z OLOMOUCÍ A S TŘINCEM TAKY. Na žádném stadionu v letošním play off se nefandí míň vulgárně než na tom našem, stačí si vzpomenout na zápas Vítkovice – Sparta, kde na soupeře jelo ve druhé třetině druhého zápasu snad dvacetkrát nějaké sprosté urážky. Takže nebuďte papežtější než papež!!!!! Jděte tady s těmi vynálezy do prdele. Opravdu se nechci dožít toho, že by opravdové živé fandění nahradily repráky v každé přerušené hře, jako je to jinde. To bych snad fakt začal fandit Kometě nebo Olomouci, kde tenhle paskvil rušící hru i atmosféru snad jako poslední staďáky nemají.

Je mi smutno. Nejsem asi ani nasranej, spíš smutnej, že jsem se tohohle v Plzni dočkal. Chodím do kotle na stejný místo 23 let, vynechal jsem pár zápasů, nikdy jsem se za svoje fandění stydět nemusel. Nebudu říkat silný slova, že mě tam už nikdy nikdo neuvidí, ale reakci lidí kolem chápu. Zároveň chápu, že je na ně někdo naštvanej. Bohužel to odnesli ty nejdůležitější, a to hráči na ledě, který si takový podraz nezaslouží. Diváci tady nejsou svatý a taky mi plno věcí vadí, ale tady klub těžce přestřelil. A je fakt smutný, že v klíčovém zápase sezóny je mi skoro jedno, jak to dopadlo      

Sorry za tapetu, sorry za caps lock v některých místech, ale tahle „kauza“ si to zaslouží.

tyrion  |  Plzeň   #307820 | odpovědět | 8.4 11:25

luky.kt: (#307818) Pravda, ten Musil byl taky, ale to je na 100% vše. Ten svinec ale byl hodně nevýraznej, navíc zespodu se to hned přeřvávalo klasickým skandováním Modrobílá Plzeň. U Connora žádné skandování podle mě nebylo. Ono je vidět, že se to nedonese ani do všech míst kotle. Na kostce byla reakce jen na dvě situace, ty co jsem psal (Kovář a krosček do obličeje chvíli předtím)

tyrion  |  Plzeň   #307819 | odpovědět | 8.4 11:22

Sally: (#307817) Včera to bylo až ve třetí třetině, bylo to po strkanicích u jejich branky a po tom krosčeku. Někde ze středu jel „polskej svinec“, ale ten podle mě nemoh být moc slyšet, těžko říct. Bylo „jsou to svině“ při stejné situaci. Následně při vyloučení Kováře (jasný faul) bylo „Kurvíte hokej“. Při obou situacích bylo na kostce „raději diskotéku než vulgarity“. Víckrát podle mě rozhodně ne, v porovnání s jinými sériemi i na základě toho, co je slyšte jen z TV (kde není rozumět všemu) těžký extraligový podprůměr.

Bojím se zeptat „proč“

tyrion  |  Plzeň   #307507 | odpovědět | 5.4 23:53

Tak třeba zrovna Vráblík byl snad jedinej hráč tehdejšího základního kádru, který do H.K. nešel a zůstal v ČB.

Ohledně odpočtů a podpory z jiných klubů – taky mám pocit, že Vítkovický fandové se i nahlas zastali postižených klubů, snad i tím transparentem. A pamatuju si ještě Zlíňáky na zápase tady, jak rozvinuli dva transparenty. Na prvním bylo něco na Šulce stylem „Šulc je…“ (fakt už nevím co). Staďák jim začal tleskat, oni chvilku počkali a pak rozmotali „Ale dobře vám tak“. Jako vím, že to tehdy nebyla žádná prdel, ale nemůžu si pomoct, mě ta jejich černá forma humoru přišla fakt vtipná.

tyrion  |  Plzeň   #306842 | odpovědět | 3.4 19:16

Borec: (#306831) Jo, ale od té doby pravidla změnili. Ono to i dává smysl, aby to nevyhrával každý solidnější Slovák, který má za sebou 5–6 sezon jinde.

Kurňa, já bych taky koukal      

tyrion  |  Plzeň   #306841 | odpovědět | 3.4 19:15

Borec: (#306831) Jo, ale od té doby pravidla změnili. Ono to i dává smysl, aby to nevyhrával každý solidnější Slovák, který má za sebou 5–6 sezon jinde.

Kurňa, já bych taky koukal      

tyrion  |  Plzeň   #306830 | odpovědět | 3.4 19:01

Jiricek: (#306824) Říkali to při minulém představování, tehdy ještě pětice, že Frodo se nevešel kvůli věku, byť těsně. Tohle kritérium (nevím, jak je přesně stanovený) o vyřadilo. Jinak je už pak jen počet odehraných zápasů, tuším do patnácti, v předchozích sezónách.

tyrion  |  Plzeň   #306782 | odpovědět | 3.4 12:06

Tak jsem na ten hokej přece jen kouknul a dá se něco najít. Třeba že Rob končí ve Vsetíně a pravděpodobně skončí někde v extralize. Rozhodně zajímavější, než třeba rozhovor s Varaďou.

tyrion  |  Plzeň   #306781 | odpovědět | 3.4 12:04

Frankenstein: (#306780) Přesně tak, cenu maj články, který dávají nějaký informace (potvrzené přestupy, zahájená příprava a podobně). Články před či během série mají informací nula, je to jen poměřování si svalů, „máme dost sil“, „domácí prostředí je výhoda“, „jedeme tam vyhrát“, „bilance se maže“, „výhoda je na naší straně“. Jak jinak bejvám na hokej.cz denně, tak během play off tam nemá cenu vůbec chodit.

tyrion  |  Plzeň   #306365 | odpovědět | 30.3 23:15

Frankenstein: (#306363) jasný, užij si to      


« Novější 1 2 3 4 5 ... 11 Starší »

 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace